top of page

Reklamní, marketingové
a mediální služby

PLÁNOVÁNÍ REKLAMNÍCH

A KOMUNIKAČNÍCH AKTIVIT

158058523_m_edited.jpg

Sdělte nám své představy a nebojte se zeptat na cokoli. Plánování je proces podrobné diskuze mezi klientem a agenturou, jehož cílem je vytvoření efektivní kampaně. Ujasníme si, komu má být vaše sdělení adresováno, co jím chcete vyjádřit a čeho dosáhnout a jaké komunikační a finanční prostředky k tomu můžete využít.
Kampaň vystavíme na závěrech marketingového výzkumu a v souladu se znalostmi aktuálního mediálního prostředí.

NOVINÁŘSKÉ, FOTOGRAFICKÉ, VÝTVARNÉ A GRAFICKÉ PRÁCE

147343531_m_edited_edited.jpg

Ilustrace, fotografie, texty a grafika, stejně jako digitální obrazová a zvuková data, vznikají díky našim kreativním kvalifikovaným specialistům se zkušenostmi z odborných i masových médií. Pořizujeme, editujeme a prezentujeme informační a reklamní materiály, pro umělecké fotografie zajišťujeme ateliéry, dekorace a kostýmy. Každý projekt má svoji koncepci a scénář.

TVORBA STRATEGIE BUDOVÁNÍ MODERNÍ ZNAČKY

Marketing_163228978_m (1)_edited.jpg

Značka odráží image firmy; vyvolává ve spotřebitelích emoce, evokuje úroveň kvality zboží či služeb, pozitivní zkušenost uživatelů a vyjadřuje i jejich sociální status. Mnohdy dokonce zaujme i místo obecného názvu výrobku či popisu činnosti. Silná značka s pozitivním nábojem představuje v tržní ekonomice významnou finanční hodnotu a kompetitivní výhodu. Zamyslíme se společně nad perspektivou vaší společnosti či produktu a zvolíme pro ně vhodné řešení.

PREZENTACE NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

sms_edited.jpg

Základním principem sociálních sítí je propojení široké skupiny (nebo skupin) lidí s blízkými zájmy. Zjistíme, jaké sociální sítě jsou pro vaše zákazníky důležité, poradíme vám, jak získat zákazníky nové a udržet ty stávající. Pomůžeme vám vybudovat komunitu, která bude aktivně přispívat k pozitivnímu obrazu vaší společnosti.

REALIZACE KAMPANÍ A VÝROBA REKLAMNÍCH PRODUKTŮ

128599453_m_edited.jpg

Nestačí jen dobrý plán a chytré nápady. Ruku v ruce s nimi jde i kvalitní realizace. Nakoupíme prostor ve vybraných tištěných médiích, rádiích, televizích, v outdooru, na internetu a sociálních sítích. Navrhneme texty, fotografie, videa a grafiku a reklamní prostředky vyrobíme. Zajistíme reklamní textil a dárkové předměty a opatříme je vaším logem, eventuálně vytvoříme originální výrobky vašim potřebám a představám na míru.

DESIGN A TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

WEBDESIGN_edited.jpg

Efektivně prezentovat služby či produkty a dobře reprezentovat status firmy – cíl, který pomáhají webové stránky plnit i v dnešní době rozmachu sociálních sítí. Navrhneme vám moderní stránky s optimalizovaným zobrazením na počítači, notebooku, tabletu a mobilu, v elegantním, odvážném nebo nadčasovém designu. Rozpočet přizpůsobíme vašim možnostem.

bottom of page